Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

Наша компанія

ТОВ «Спеценергокомплекс» - інженерно-технічна компанія, яка спеціалізується на комплексному екологічному супроводі підприємств, послугах з розробки та оформлення науково-технічної документації дозвільного характеру в галузі охорони навколишнього природного середовища та узгодженню її з уповноваженими державними органами екологічного контролю.

Досвід та компетентність, стандарти та методологія, що використовуються в роботі компанії, передбачають весь комплекс заходів, спрямованих на основний результат: приведення господарської діяльності підприємств у відповідність з нормами екологічного законодавства України.

Наші спеціалісти готові взяти на себе всі види робіт, пов’язаних з отриманням дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спеціальне водокористування, здійснення операцій у сфері поводження з відходами в процесі виробничої діяльності. Ми маємо досвід виконання масштабних проектів по всій території України, співпраці з компаніями – власниками автозаправних комплексів та об’єктів нафтової галузі.

Проект "SEC Ecology" створений колективом професійних менеджерів та екологів з багаторічним досвідом роботи у різних регіонах України з метою надання високоякісних консультаційних та профільних послуг в екологічній сфері для всіх підприємств, що ведуть свою господарську діяльність на території нашої країни.

Ми індивідуально підходимо до кожного нашого замовлення і запевняємо Вас у найвищому рівні клієнтського сервісу та професійному виконанні всіх взятих на себе зобов’язань!