назад

Розробка питомих норм водоспоживання та водовідведення

В ході розробки питомих норм водоспоживання та водовідведення використовуються поняття норми водоспоживання та водовідведення.

Норма водоспоживання – та максимальна кількість води належної якості, яка необхідна для виробництва одиниці товару чи продукції за визначених умов виробництва. Норма водовідведення – це найбільша кількість стічних вод, що приходиться на одиницю виробленого товару чи продукції.

Для того, щоб визначити питомі норми водоспоживання і водовідведення проводиться розробка балансової схеми. В її основі лежить інформація, що характеризує існуючий стан використання природних ресурсів. До уваги беруться характеристики території розташування об’єкту і їх наближеність до джерел водопостачання та джерел скиду відпрацьованої води, детальна характеристика виробництва та його вимоги щодо водопостачання і водовідведення.

В обробці норм водоспоживання враховуються перспективи розвитку суб’єкта господарювання, велике значення надається раціональному використанню джерел води.

ТОВ «Спеценергокомплекс» має досвід в розробці питомих норм водоспоживання та водовідведення. За стислі терміни і на умовах взаємовигідної співпраці наші спеціалісти виконають всю необхідну роботу згідно нормативно-законодавчої бази, та проведуть всі необхідні дії для погодження даного документу у відповідних державних органах.

Замовити консультацію