назад

Екологічний аутсорсинг

В сучасних умовах високої конкуренції ключовим питанням є ведення бізнесу з якомога меншими затратами. Особливо коли мова йде про ті сфери в межах одного бізнесу, які не відносяться до основних, та без них все ж обійтися неможливо.

Одним із напрямів діяльності ТОВ «Спеценергокомплекс» є екологічний аутсорсинг – послуга, що передбачає повну чи часткову передачу функцій адміністрування природокористування та екологічної звітності. Підприємство шляхом укладання договору про співпрацю може чітко прописати, яку частину відповідальності готове покласти на відповідного профільного спеціаліста.

 

Такий вид співпраці має ряд переваг:

  • зменшення витрат на утримання штатної одиниці. При цьому за підприємством залишається право звужувати або розширювати спектр наданих послуг відповідно до потреб;
  • значно вищий рівень професіоналізму. Наші спеціалісти – це гарантована компетентність і профільне навчання з постійним підвищенням рівня кваліфікації. Безперервний моніторинг змін екологічного законодавства дозволяє швидше реагувати на виклики і проблеми, а також виконувати поставлені завдання.
  • стабільність і безперебійність наданої послуги. Замовник не переймається відпустками, лікарняними, а отримує безперервну послугу відповідно до договору.

Отже, звернувшись до нас, Ви гарантовано можете розраховувати на якісний і сучасний екологічний аутсорсинг на взаємовигідних умовах співпраці.

Замовити консультацію