Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію

ЕКОЛОГІЧНИЙ АУДИТ

Законом України «Про екологічний аудит» визначаються основні правові та організаційні засади проведення екологічного аудиту, який покликаний підвищити екологічну обґрунтованість та ефективність підприємств незалежно від форми власності і виду діяльності.

Згідно закону екологічний аудит – це документально оформлений системний незалежний процес оцінювання об'єкта екологічного аудиту, що включає збирання і об'єктивне оцінювання доказів для встановлення відповідності визначених видів діяльності, заходів, умов, системи екологічного управління та інформації з цих питань вимогам законодавства України про охорону навколишнього природного середовища та іншим критеріям екологічного аудиту.

Розрізняють добровільний та обов’язковий екологічний аудит. Перший проводиться з ініціативи власника підприємства, або за його згоди, а другий є результатом замовлення зацікавлених державних органів, коли вид діяльності або об’єкт екологічного аудиту представляє екологічну небезпеку.

Доцільність проведення екологічного аудиту для суб’єкта господарської діяльності виникає як правило при бажанні:

  • визначити чи відповідає діяльність підприємства діючим нормам закону;
  • перевірити об’єктивність висновків екологічної інспекції (щодо платежів і штрафних санкцій);
  • знизити витрати підприємства;
  • виявити додаткові сировинні та ресурсні резерви на підприємстві;
  • мінімізувати ризик забруднення навколишнього природного середовища;
  • підвищити інвестиційну привабливість, конкурентоздатність суб’єкта господарювання, його вихід на міжнародні стандарти;
  • розробити екологічну стратегію підприємства

Наша компанія має відповідну кваліфікацію для здійснення екологічного аудиту, та задовольняє всі необхідні для цього вимоги законодавства. Наші спеціалісти гарантують професійну екологічну оцінку Вашого бізнесу і якість оформлення результатів екологічного аудиту.

Попередній розрахунок вартості
Ваша заявка прийнята

Чи маєте попередній дозвіл
Так Ні