назад

Екологічна експертиза

Закон про екологічну експертизу втратив чинність на підставі Закону N 2059-VIII від 23.05.2017.

Рекомендуємо звернутися до відповідного розділу ОЦІНКА ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Екологічна експертиза – це вид науково-практичної діяльності, що заснована на міжгалузевому екологічному дослідженні, аналізі і оцінці передпроектних чи інших матеріалів або об’єктів, майбутня чи поточна діяльність яких несе вплив на навколишнє середовище. Питання екологічної експертизи в нашій державі регулюються Законами України «Про екологічну експертизу» та «Про охорону навколишнього природного середовища».

Результатом проведення екологічної експертизи є висновок, який визначає відповідність майбутньої чи поточної діяльності вимогам екологічного законодавства. Висновок може бути як позитивним, так і негативним. У випадку останнього, є можливість надати документи для повторної експертизи з обов’язковим доопрацюванням та виправленням попередніх недоліків.

Експлуатація об’єктів чи видів діяльності, що становлять підвищену екологічну небезпеку, заборонена без позитивного висновку державної екологічної експертизи. За порушення цієї норми передбачається адміністративна відповідальність.

ТОВ «Спеценергокомплекс» має досвід в підготовці матеріалів та документації для проходження державної екологічної експертизи. Ми оперуємо відмінним знанням нормативної бази, а також напрацьованим роками методологічним підходом, що спрощує отримання позитивного висновку екологічної експертизи.

Замовити консультацію