назад

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки

Постановою №207 від 03.03.2020 р. внесено зміни до “Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки” (надалі за текстом – Порядок), що передбачає суттєве скорочення переліку робіт підвищеної небезпеки, що потребують наявність дозволів, переведенням на виконання робіт підвищеної небезпеки за заявницьким принципом (шляхом подання декларації до Держпраці).

Нова редакція Порядку, надає можливість підприємцям скоротити час на отримання дозволів в органах Держпраці, адже відтепер право на виконання робіт, що зазначені в додатку 6 та експлуатацію устатковання, що зазначені в додатку 7, надає Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

 Підприємства та організації усіх форм власності, у тому числі фізичні особи-підприємці, зобов’язані скласти Декларацію за встановленою формою згідно з додатком 8 до Порядку.

Реєстрацію Декларації здійснюють територіальні органи Держпраці протягом 5 робочих днів з моменту її надходження до уповноваженого органу.

Декларація має необмежений термін дії та зберігається у паперовій формі на підприємстві та відповідним дозвільним органом.

Компанія “СЕК ЕКОЛОДЖИ” швидко та гарантовано виконає та належним чином зареєструє для Вашого підприємства Декларацію відповідності матеріально-технічної бази! Ми заощадимо Ваш час! Звертайтеся за телефоном.
 

Замовити консультацію