назад

Атестація робочих місць за умовами праці на підприємстві

Атестація робочих місць — це комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу на предмет наявності шкідливих і небезпечних факторів.

Головна мета атестації - регулювання відносин між роботодавцем та працівниками щодо реалізації їхніх прав на охорону здоров'я і безпечні умови праці, пільги й компенсації за роботу в несприятливих умовах.

Результати атестації є основою для вирішення питань надання пенсій за віком на пільгових умовах відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», інших пільг та компенсацій (таких як - щорічна додаткова відпустка, доплата працівникам за умови праці, скорочена тривалість робочого тижня, видача молока та інших рівноцінних продуктів тощо), а також розроблення і реалізації організаційних, технічних, економічних та соціальних заходів (включаючи і колективний договір) щодо покращання умов трудової діяльності.

Періодичність атестації встановлюється підприємством у колективному договорі, але не рідше одного разу на 5 років.

Відповідно до чинного законодавства атестація робочих місць за умовами праці проводиться у порядку, визначеному згідно з постановою КМУ від 01.08.92 р. № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» та Методичними рекомендаціями для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженими постановою Мінпраці від 01.09.92 р. № 41.

Звернувшись до нашого підприємства за допомогою в проведенні атестації робочих місць за умовами праці Ви отримаєте:

 

  • Практичні рекомендації, щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці на Вашому підприємстві
  • Професійну допомогу в оформленні необхідного пакету документів
  • Належним чином оформлену карту умов праці.
  • Протокол дослідження повітря робочої зони за формою №330/0 від 21.04.99, що Затверджена наказом МОЗ України No 91 від 21.04.1999 р.
  • Протокол дослідження метеорологічних факторів за формою № No 336-1/0, що Затверджена наказом МОЗ України No 91 від 21.04.1999 р.
  • Протокол проведення досліджень шумового навантаження та інфразвуку за формою No 297/0, що затверджена наказом МОЗ України No 91 від 21.04.1999 р.
  • Протокол проведення досліджень важкості й напруженості праці за формою No 401/0, що затверджена наказом МОЗ України No 91 від 21.04.1999 р.

 

  • А також, за необхідності допомогу в оформленні:

 

 • Наказу по підприємству «Про проведення атестації робочих місць за умовами праці»
 • Протоколу засідання атестаційної комісії
 • Наказу по підприємству «Про результати атестації робочих місць за умовами праці»

 

Ми співпрацюємо з лабораторією, що атестована Міністерством охорони здоров'я України, акредитована органами Держстандарту України та має право на проведення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці.

 

Телефонуйте, ми Вам допоможемо!

Замовити консультацію