Підписатись на розсилку
Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні
* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

ВПРОВАДЖЕННЯ CRM В КОМПАНІЇ СПЕЦЕНЕРГОКОМПЛЕКС

Впровадження CRM в межах компанії Спеценергокомплекс. Фото 1

В умовах сучасного ведення бізнесу час є одним із найцінніших ресурсів, який відновити неможливо. Концепції time-management та систематизації процесів все активніше і частіше впроваджують в роботу сучасні компанії, що суттєво допомагає їм досягнути основної мети бізнесу – досягнення максимального прибутку за найменших витрат.

Компанія Спеценергокомплекс теж бажає йти в ногу з часом. Саме тому, в умовах, коли клієнт та інформація про нього, є для нас цінним активом, прийнято рішення про застосування стратегії CRM.

На рівні технологій CRM (customer relationship management) – це спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить нашій компанії автоматизувати відповідні бізнес-процеси на основі єдиної бази даних і за єдиною бізнес-логікою. Результатом впровадження стане те, що компанія зможе звернутись до «потрібного» клієнта у «вірний» момент часу з найефективнішою пропозицією.

На практиці за допомогою інтегрованої системи CRM ми прагнемо досягти координації дій всіх існуючих структур і відділів компанії Спеценергокомплекс, що діють незалежно один від одного, шляхом створення загальної платформи для роботи з клієнтом. Це дасть нам змогу побудувати ефективні і взаємовигідні відносини з замовниками, що, відповідно, підвищить нашу конкурентоздатність.

Вивчаючи історію взаємодії окремого клієнта, ми зможемо більш точно планувати бізнес-процеси, а процес прийняття рішень вийде на рівень автоматизації. Це, в свою чергу, забезпечить швидкість реакції на запити, за рахунок чого зросте швидкість обороту засобів і знизяться витрати.

Ми переконані, що в умовах сучасної кон’юнктури ринку, клієнто-орієнтованих підхід створений за допомогою CRM стане основою життя та конкурентоспроможності нашої компанії.

Впровадження CRM в межах компанії Спеценергокомплекс. Фото 1