Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

В Мінекології розповіли, за рахунок чого зменшують шкідливі викиди

Фото: Espresso.TV

Міністерство екології пропонує українському бізнесу екокредити на встановлення нового фільтру для очищення викидів у атмосферне повітря - повідомляє Еспрессо.TV

Про це у програмі "Політклуб" з Віталієм Портниковим на Еспресо.TV повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

"Ми запропонували кредитування забруднювачам, це переважно підприємства зі списку ТОП-100 найбільших забруднювачів. З державним банком домовилися про формування нової фінансової політики кредитування за пільговими відсотками забруднювачів українських, які готують і реалізують проекти по зменшенню викидів", - сказав міністр.

Він зазначив, що перший екокредит отримав Запоріжсталь.

"Вже є перші кредити в Запоріжжі, зараз ми ще 20 кредитів опрацьовуємо по всій іншій території. І для мене це є теж успіх, коли підприємці кажуть, що ми не можемо поставити новий фільтр, бо в нас немає коштів. А ми пропонуємо кредитні ресурси і впродовж року цей фільтр встановлюється і на 20% зменшуються викиди саме з цієї труби на металургійному підприємстві", - розповів Семерак. За його словами, це маленький успіх, який повинен перерости в чисте повітря, в чисту воду та подовжити життя українців.