Підписатись на розсилку
Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні
* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

Опублікована технічна редакція проекту національної стратегії поводження з відходами

На сайті Міністерства екології та природних ресурсів опубліковано першу технічну редакцію проекту Національної стратегії поводження з відходами, підготовлену міжнародними експертами за результатами роботи експертної групи та консультаційних підгруп

Для користувачів нашого сайту ми публікуємо повний текст запропонованої Міністерством екології технічної редакції проекту Національної стратегії поводження з відходами.

Громадські консультації для обговорення проекту Національної стратегії поводження з відходами та надання відповідних пропозицій відбуватимуться у рамках експертних підгруп за участі міжнародних експертів.

За підсумками проведеної роботи Мінприроди спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, учасникам проекту "Twinning", Програмою зеленої економіки, GIZ та Проектом управління з ТПВ, ЄБРР узагальнить пропозиції, що надійшли за результатами громадського обговорення і роботи експертних підгруп, відповідно доопрацює технічний проект Національної стратегії поводження з відходами. Текст технічної редакції проекту національної стратегії поводження з відходами можна скачати нижче.

Зміст.pdf

Основна частина.pdf

Дод.1. Побутові відходи.pdf

Дод.2. Промислові відходи.pdf

Дод.3. Відходи будівництва та знесення.pdf

Дод.4. Небезпечні відходи.pdf

Дод.5. Відходи сільського господарства.pdf

Дод.6. Специфічні види відходів.pdf

Публікація на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України за посиланням