Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

Мінекології та ЄБРР створили проектний офіс з реформи управління водними ресурсами

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з Мінекології України почали процес створення проектного офісу H2Office, який буде працювати над удосконаленням реформування системи управління водними ресурсами. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів - за матеріалами finance.ua

Згідно з повідомленням, вже відбулося засідання робочої групи міністерства, в ході якого створено відповідну наглядову раду за участю провідних експертів-практиків з реформування державного сектору України, фахівців у сфері водного господарства, зрошення і дренажу, представників міжнародних організацій, а також затверджено план роботи проектного офісу H2Office.

Передбачається, що новий офіс також буде працювати над пілотним інвестиційним проектом з реконструкції зрошувальної системи півдня України.

Нагадаємо, що раніше Кабмін звернувся до ЄБРР із проханням надати підтримку зусиллям щодо реформування системи управління водними ресурсами, зокрема, шляхом розробки і подальшої реалізації пілотного проекту на одній із зрошувальних систем півдня України.

"Мета проекту полягає в підвищенні ефективності управління водними ресурсами через впровадження інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом. Це дозволить з’ясувати інституційні та функціональні недоліки як національного управління водними ресурсами, так і національної системи зрошення і дренажу", — наголошується в повідомленні.

За даними Мінекології, в останні десятиліття через недофінансування та неефективне управління площа зрошуваних земель в Україні неухильно зменшувалася з 2,29 млн га у 1991 році до 0,37 млн га в 2017 році.