Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

Мінекології просить відкласти нормативи щодо викидів котелень на лушпинні соняшнику

Міністерство екології просить відкласти введення нормативів по атмосферним викидам котелень, які використовують лузгу соняшника - Agravery.

Про це в ході зустрічі з міністром екології Остапом Семераком сказав радник з питань відносин з держорганами ТОВ  Рубен Бєляєв.

«Ми просимо відкласти введення нормативів по атмосферним викидам для котелень, які використовують лузгу соняшнику для палива. Ці нормативи були введені в 2009 році наказом №540. Вони э надзвичайно жорсткі. Порівнянні нормативи Єврокомісії будуть вводиться тільки в 2030 році для установок потужністю до 5 МВт», — сказав він.

Нагадаємо, прийнята Стратегія поводження з відходами до 2030 року буде керуватися європейськими нормами і виведе пріоритетність охорони навколишнього середовища на державний рівень. Як передбачається, будуть посилені штрафні санкції за невиконання екологічних норм підприємства.

Довідка:

«АДМ Трейдинг Україна» — дочірнє підприємство міжнародної агропромислової корпорації Archer Daniels Midland Company. Основний напрямок діяльності компанії — виробництво соняшникової олії і торгівля зерновими культурами. В Україні у компанії є олієекстракційний завод в Черноморську, зерновий термінал в порту Одеси, 5 силосних башт на території, віддаленій від моря, і одна силосна вежа біля річки.