Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

Кабмін спростив процедуру видачі спеціальних дозволів на водокористування

Зокрема, йдеться про спрощення порядку оформлення права на здійснення спеціального водокористування

Кабінет міністрів ухвалив низку змін з питань видачі дозволів на спеціальне водокористування. Про це повідомила в четвер, 14 грудня, прес-служба Мінекології - РБК-Україна

Зокрема, йдеться про спрощення порядку оформлення права на здійснення спеціального водокористування та встановлення гранично допустимого викиду забруднюючих речовин у складі стічних вод.

"З цією метою внесено та узгоджено порядок видачі дозволів на спецводокористування, положення про Державне агентство водних ресурсів щодо врегулювання порядку видачі таких дозволів, а також порядок розробки і затвердження нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин та перелік забруднюючих речовин, скидання яких нормується", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що ухвалені зміни не призведуть до збільшення витрат з державного бюджету.

Нагадаємо, 7 грудня Верховна Рада України підтримала у другому читанні законопроект №3323 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру (за спеціальне водокористування)".

Метою проекту закону є дерегуляція і розвиток підприємництва, поліпшення умов ведення бізнесу шляхом усунення надмірного навантаження при оформленні права на здійснення спеціального водокористування та приведення процедури оформлення зазначеного права з вимогами закону "Про адміністративні послуги". Зокрема, законом встановлюється єдиний строк дії такого права тривалістю 6 років замість поточних короткострокових на 3 роки та довгострокових на 25 років.