Підписатись на розсилку
Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні
* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

Наша участь у щорічному міжнародному форумі "Довкілля для України 2014" - блог SEC ECOLOGY

Виставка Довкілля для України 2014. Фото 1

З 23 по 25 квітня 2014 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру відбувся Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України 2014». Колектив нашої компанії приймав найактивнішу участь у цій події та отримав 2 номінації від організаторів Форуму.

Інформація про захід:

Форум проходив з 23 по 25 квітня У Києві в Міжнародному виставковому центрі. Цей форум проводиться вже в одинадцяте і являє собою один із найголовніших заходів у галузі проблем екології підприємств. У цьому році захід проходив при підтримці Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України. У церемонії відкриття взяли учать Голова Державної екологічної інспекції Казимир Михайло, Заступник Міністра екології та природних ресурсів України Настасенко Олександр, ректор Державної екологічної академії Бондар Олександр.

Виставка Довкілля для України 2014. Фото 2

В минулому році Світовою організацією виставкової індустрії Міжнародній виставці «Довкілля» було присвоєно статус «Захід, затверджений UFI», що дає можливість більш тісної співпраці з іноземними представниками бізнесу, підприємствами, лідерами галузі охорони навколишнього середовища.

Під час роботи форуму проводилися різні тематичні конференції в яких прийняли участь провідні компанії та науковці. Серед них такі як виставка «Довкілля 2014», конференція «Стан та перспективи розвитку екологічної політики в Україні», круглий стіл «Зелена енергетика та перспективи її розвитку в Україні».

Виставка Довкілля для України 2014. Фото 3

На форумі окремо були висвітлені питання державного управління у природоохоронній галузі, екологічного аудиту та екологічних експертиз.

Компанія «Спеценергокомплекс» була представлена на виставці у своєму стандартному сегменті, а саме надання послуг по розробці та супроводу технічної документації для отримання дозволів на спеціальне водокористування, здійснення операцій у сфері поводження з відходами та викидів в атмосферне повітря.

Детальніше про Форум та всіх його учасників Ви можете дізнатися за наступним посиланням:
group-expo.com