Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

Державна екологічна інспекція буде ліквідована - Мінекології

Замість Держекоінспекції буде створена нова природоохоронна служба

Державну екологічну інспекцію неможливо позбавити від корупції, тому вона буде ліквідована. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак в ефірі "5 каналу" передає РБК-УКРАЇНА

"З моєї точки зору вилікувати екоінспекцію неможливо. Я подав до Кабміну про ліквідацію Державної екологічної інспекції та створення нової природоохоронної служби", - заявив міністр екології.

За його словами, Держекоінспекція не виконувала належним чином свою роботу.

"Ми звільнили керівника цієї екоінспекції, на це пішло досить багато часу, адже він держслужбовець і я, як політик, був змушений дотримуватися закону. Ми здійснили довгі перевірки цієї служби. У нас є обгрунтовані підозри шаленої корупції. І якщо ви подивитеся мої останні заяви щодо Державної екологічної інспекції, я говорив, що це руйнування, на якій побудована корупційна піраміда. Унікальний приклад - Грибовицьке звалище, де сталася катастрофа, так от Державна екологічна інспекція три роки не могла туди потрапити, щоб перевірити", - розповів Він.

Він також зазначив, що результати перевірки міністр передав у всі правоохоронні органи більше місяця тому, але відповіді поки не отримав.

"Ми встановили, що існували реєстри хабарів - за це має хтось відповідати", - підкреслив він.