Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію
Ваша заявка прийнята

У Києві починає працювати станція сортування сміття

У Києві починає працювати станція сортування сміття No Waste Recycling Station. Про це на сторінці у Facebook повідомляє «Україна без сміття».

Фото: smogmag.ru

Сюди можна приносити вже відсортоване сміття, яке потім перероблятиметься, або сортувати відходи на місці. На станції встановлено 20 контейнерів для упакування, одягу, дрібної електроніки й батарейок. Кияни також можуть приносити речі та книжки для обміну.

Організатори зазначають, що поки не сплачуватимуть гроші за відсортовані матеріали. Оскільки витрати на організацію простору відшкодовуватимуться коштом продажу зібраної вторсировини. Протягом трьох місяців буде з’ясовано, скільки вторсировини збирається на пункті й про це звітують публічно.

Щоб станція не залежала від зовнішнього фінансування, потрібно, аби в ній збиралося щомісяця: 1 т паперу, 0,3 т РЕТ пляшки, 0,1 т HDPE пластику, 1 т скла, 0,1 т жерсті, 0,05 т алюмінію. Якщо показники збору будуть більшими, ініціатори обіцяють розробити мотивуючу преміальну систему.

Центр знаходиться на вулиці Михайла Максимовича, 8 (заїзд з Охтирського провулку). Він працюватиме в будні з 14.00 до 20.00, й у вихідні з 10.00 – 14.00.

Детальніше про те, як правильно підготувати сировину, аби відсортувати її на станції, можна дізнатися на сайті.