Підписатись на розсилку

Підпишіться на нашу розсилку щоб отримувати актуальну інформацію у сфері екології підприємства в Україні

* обов'язкові поля
Оберіть категорію

ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ВИКИДІВ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРУ

Підприємства, що бажають отримати дозвіл на викиди зобов’язані надати відповідний звіт, що є результатом проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин.

Інвентаризація викидів забруднюючих речовин - це систематизація відомостей про кількісний і якісний склад викидів підприємства, що, в кінцевому результаті, мають на меті охорону атмосферного повітря.

Регламентується відповідна діяльність наказом №7 від 10.02.1995 року Міністерства охорони навколишнього середовища та ядерної безпеки України, що містить інструкцію про зміст і порядок складання звіту проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин на підприємстві.

Також в сферу відповідальності наших фахівців входить складання та реєстрація звіту по інвентаризації у відповідному Департаменті екології та природних ресурсів.

Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом компанії «Спеценергокомплекс» допоможуть Вашому підприємству провести інвентаризацію викидів забруднюючих речовин за допомогою надсучасного обладнання. Згідно нормативних інструкцій наші професіонали беруть на себе відповідальність за достовірність результатів вимірювання, а також гарантують проведення робіт в оптимальні терміни і з найвищою якістю.

Попередній розрахунок вартості
Ваша заявка прийнята

Чи маєте попередній дозвіл
Так Ні